Web Sürümüne Geç

  Devamı gelmezse at çöpe gitsin

  Devamı gelmezse at çöpe gitsin
  19 Şubat 2016, Cuma

  Sürekli olmayan başarılar için 'anlamsız' vurgusu yapan Pereira, "Bursa'dan elimiz boş dönersek Lokomotiv zaferinin ne önemi kalır ki" diyerek futbolcularını uyardı

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, dünkü idmanda futbolcularıyla bir sohbet gerçekleştirdi, bazı uyarılarda bulundu. Lokomotiv Moskova karşısında gerçekten de olağanüstü bir futbol oynadıklarını vurgulayan Portekizli çalıştırıcı, "Sevinmek hakkımız. Ancak unutmayın; devamı gelmeyen başarıların sevinci de kısa sürer" diye konuştu.

  3 puanı alıp geleceğiz
  Pereira,
  Lokomotiv Moskova galibiyetinin çöpe gitmemesi için Bursa'dan da mutlaka zaferle dönmeleri gerektiğinin altını çizerken, "Biz karakterli bir takımız. Bu ligin en iyi takımıyız. Yine o güçlü karakterimizi ortaya koyacağız ve 3 puanı alıp geleceğiz" ifadelerini kullandı.

  İstersek herkesi yeneriz
  Antal ya
  'daki hayal kırıklığını bir daha yaşamak istemediğini sözlerine ekleyen sarı-lacivertli teknik direktör, "Biz istersek herkesi yeneriz, bunu defalarca kanıtladık. Şimdi Bursa, sonra yine Lokomotiv, ardından Beşiktaş... Bu virajı iyi dönersek hayat bize güzel kapılar açacaktır" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN