Web Sürümüne Geç

Ülkeyi kimseye böldürmeyiz!

Ülkeyi kimseye böldürmeyiz!
Pazar 21.02.2016

Yıldırım, "O ölen insanların çocuklarının acılarını gördüğümüzde dayanamıyoruz. Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğiz" ifadesini kulandı

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yaşanan terör olaylarına tepki göstererek, "Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu ülkenin mutluluğu için elimizden geleni yapacağız" dedi. F.Bahçe kulübünün İstanbul Fatih Şubesi'nin Cemile Sultan Korusu'nda düzenlediği organizasyona katılan Başkan Yıldırım, yaşanan terör olayları nedeniyle üzgün olduklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

Birlik-beraberlik şart
"Bunu
samimi söylüyorum, huzurumuz yok, huzursuzuz. Evimize gidiyoruz huzur yok, gazete okuyoruz huzurumuz yok, televizyon seyrediyoruz huzurumuz yok. Hepimizin birlik ve beraberlik günlerinin bugünler olduğunu düşünmeliyiz. Artık F.Bahçe olarak memleketin bu konusu üzerine düşüncelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Artık bizlerin de eylem yapması gerektiğine inanıyorum. O ölen insanların çocuklarının acılarını gördüğümüzde dayanamıyoruz. Ben de terörü şiddetle lanetliyorum. Bu ülkeyi kimseye böldürmeyeceğiz. Birlik ve beraberlik içinde bu ülkenin mutluluğu için elimizden geleni yapacağız."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN