Web Sürümüne Geç

Beni hiç anlamıyor

Beni hiç anlamıyor
Pazartesi 22.02.2016

Hoca ile yıldızı bir türlü barışmayan Hollandalı yıldız içini döktü. Dzsudzsak'la dertleşen RvP, "Bana tek inanmayan Pereira" dedi

Fenerbahçe'de Robin van Persie krizi artarak devam ediyor. Son olarak Bursaspor maçında yedek kalan 32 yaşındaki yıldızın sarı-lacivertli kulüpte tadı tuzu iyice kaçtı... Hayli dertli olan RvP, Bursa'daki maçtan önce Timsah'ın Macar futbolcusu Balazs Dzsudzsak'a içini döktü. Hamza Hamzaoğlu'nun ilk onbirde şans tanımadığı Dzsudzsak'ın "Sen de mi yedeksin?" diye sorduğu van Persie, meslektaşına "Evet. Yoksa sen de mi öyle?" diye yanıt verdi, ardından ikili arasındaki sohbet koyulaştı.

'Kimseyle sorunum yok'
Dzsudzsak
'ın, "Senin gibi bir yıldızın yedek kalması gerçekten üzücü. Umarım işler senin adına düzelir" diyerek teselli etmeye çalıştığı RvP, "Umarım öyle olur" yanıtı verdi. Van Persie, "Başkan beni seviyor, taraftar seviyor; kimseyle sorunum yok. Bana inanmayan, tek anlamayan Pereira.
Ona kendimi ispatlayamadım" dedi.

NECiD: SiZiN HOCAYA TEŞEKKÜRLERiMi iLET
VAN Persie'nin Balazs Dzsudzsak'la sohbetini görüp araya giren Bursasporlu Tomas Necid, bozuk bir Flemenkçeyle RvP'ye, "Seni oynatmadığı için benim adıma senin koça teşekkür et" dedi. Daha önce Hollanda'nın PEC Zwolle takımında oynayan Çek futbolcu, "Olur söylerim" yanıtını aldıktan sonra, "Olacak iş değil" diyerek başını iki yana salladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN