Web Sürümüne Geç

Kıs kıs güldü, işi bitti!

Kıs kıs güldü, işi bitti!
Pazartesi 22.02.2016

Yetkileri alınan, Bursa'ya gelmesine engel olunan Terraneo'nun tesislere girişi de yasaklandı. İtalyan sportif direktörün işini bitiren ise alaycı şekilde, "Acemiler transferi beceremedi" sözleri oldu

F.Bahçe'de sportif direktör Giuliano Terraneo devri tamamen kapandı. Başkanla kavgası sonrası rütbesi sökülüp pozisyonu "masa başı" görevine indirgenen İtalyan sportif direktör, bir darbe daha yemiş, takımla birlikte Bursa deplasmanına gelmesine de izin verilmemişti. Bununla da yetinmeyen F.Bahçe yönetimi, başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla tesislere girmesini de yasaklayıp Terraneo'nun ipini iyice çekti! Terraneo'ya son darbenin nedeni, devre arasında transfer yapılamaması üzerine "Acemiler transferi beceremedi. Günlerce Doumbia'nın peşinden koştular, elleri boş kaldı. B-C planı olmayan kulüp mü olur!" şeklindeki alaycı sözleri oldu.

BASKET MAÇI BiLE YASAK
Tesislere girişi yasaklanan Terraneo, kulüp binasına da adım atamayacak. Hatta basket maçlarına dahi gidemeyecek. F.Bahçe'den 1 milyon 650 bin euro kazanan ve istifa etmeyen İtalyan sportif direktör, hazirana kadar bir şekilde vakit dolduracak.

Emre Bol: Özür borcunuz var
Hayat gerçekten garip... Türk medyasında Aziz Yıldırım ve Terraneo arasındaki krizi ilk yazan gazeteciyim. Bu haberin ardından ben dahil 5 gazetecinin Fenerbahçe'nin tesislerine girişi yasaklanmıştı. Şimdi ise Terraneo'nun tesislere girişi yasaklandı! Artık bu iş ayyuka çıktığına göre, başkan Yıldırım'ın ve Fenerbahçeli yöneticilerin bizlere bir özür borcu yok mu?

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN