Web Sürümüne Geç

Volkan'dan ayar

Volkan'dan ayar
Salı 24.02.2016

Üç yıldızı toplayıp özel bir görüşme yapan Volkan Demirel, "F.Bahçe sizin egolarınızdan daha büyüktür. Aksini düşünen varsa vazgeçsin. Takıma konsantre olun" sözleriyle takım arkadaşlarına yol gösterdi

Başkan Aziz Yıldırım'ın Pereira, Van Persie ve takımla toplantı yaptığı önceki gün, Samandıra'da çok önemli bir zirve daha vardı. Kaptan Volkan Demirel'in, başkan gittikten sonra Persie, Fernanado ve Nani ile tercüman Deniz'in de yer aldığı çok önemli bir toplantı gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Kaptan, 14 yıllık deneyimine dayanıp F.Bahçe'nin nasıl bir kulüp olduğunu üç yıldıza anlatırken, yol da gösterdi. İşte Volkan Demirel'in verdiği öğütler:

Taraftar sizi daha çok sever
"Ben 14 yıldır bu kulüpteyim. En dibi de gördüm, en tepeyi de… F.Bahçe sizin egolarınızdan daha büyüktür. Bunun aksini düşünen varsa bir an önce bu duygudan vazgeçsin ve takıma hizmet etsin. Kendinizi değil, takımı düşünmelisiniz. Başarı ancak bu sayede gelir. Bundan da herkes payına düşeni fazlasıyla alır. Kim bilir belki daha çok sevilirsiniz, daha çok kazanırsınız."

Diğerlerini de uyardı
Üç futbolcu ile görüşmeyi tamamlayan kaptan Volkan'ın daha sonra takımın geri kalanı ile bir toplantı yapıp benzer şekilde konuştuğu öğrenildi. Kaptanın, diğer oyunculara da sadece başarıya konsantre olmaları gerektiğini söylediği ifade edildi.

Emre BOL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN