Web Sürümüne Geç

Bana onu sormayın

Bana onu sormayın
Çarşamba 25.02.2016

Persie ile Pereira arasında sorun olup olmadığı sorulan Uslu, "Yönetim olarak bizim kimseyle sıkıntımız yok. Bunu onlara sorun" diyerek ikili arasındaki gerginliği üstü kapalı doğruladı

Fenerbahçe basın sözcüsü Mahmut Uslu, Pereira'dan sonra bir basın toplantısı düzenledi. Soruları yanıtlayan Uslu, Van Persie ile Pereira arasında sorun olup olmadığı ile ilgili bir soruya "Ben bunu açıkladım ama tekrar edeyim. Biz bütün oyuncularla birlikte olmak için varız. Bu soruyu Van Persie veya hocaya sorun. Bizim oyuncularla problemimiz yok" cevabını verdi. Maça İstanbul'dan taraftar gelemeyeceğini sadece Moskova'daki Türkler'in izleyebileceğini belirten Uslu, Rusya hükümetine teşekkür etti. Rusya'ya daha önce de basketbol takımı için gelip iyi ağırlandıklarını belirten sarı-lacivertli yönetici şöyle devam etti:

Faydamız olursa ne mutlu
"Yollarda
bize el sallayan Rus halkına teşekkür ederiz. Bizlerde aynı şekilde ağırladık. Bizler spor yapıyoruz, spor insanları barış içesinden birlikteliğini arttıran bir olaydır. İnşallah iki devlet arasında olan bu kriz zamanla hallolur. 105 yıllık bir kulübüz biz de... İnşallah iki devletin arasının düzelmesinde denizde damla bir faydamız olursa ne mutlu bize. Rakibimize başarılar diliyoruz."

Resmi karar yok
Uslu, toplantının ardından basın mensuplarının Giuliano Terraneo'nun son deplasmanlarda takımın başında neden olmadığıyla ilgili sorusuna ise "Terraneo'ya sorun bizim resmi bir yönetim kurulu kararımız yok" cevabını verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN