Web Sürümüne Geç

Devlet protokolü

Devlet protokolü
Çarşamba 25.02.2016

Rus polisi, F.Bahçe için en üst düzey güvenlik tedbirlerini uyguladı. Havalanından hızla geçirilen kafilenin otele gidiş yolu trafiğe kapatıldı. F.Bahçe 'teşekkür mesajı' yayınladı

Fenerbahçe, Rusya'da 'devlet başkanları' seviyesinde karşılandı. Moskova'ya saat 11.25'de tarifeli uçakla inen sarı-lacivertliler, pasaport kontrolünde bir zorluk yaşamadan ve çok kısa sürede ülkeye giriş yaptı. İşlemlerin hızlı olması için kontrol noktasında 20 polis görev aldı. Havaalanında da özel polis ekibi Fenerbahçe'yi karşılarken, alandan şehre kadar 5 polis aracı kafileye eşlik etti. Yol boyunca Fenerbahçe otobüsünün geçtiği yollar ve bağlantıları trafiğe kapatılırken, herhangi bir yabancı arabanın konvoya katılımı engellendi. İki ülke arasındaki gergin ilişkiler nedeniyle Rus polisinin, en üst düzey güvenlik önlemleri aldığı görüldü. Kafile sorunsuz şekilde konaklayacağı otele ulaştı.

Resmi siteden teşekkür
Fenerbahçe,
karşılama için Rus yetkililere ve Moskova Büyükelçiliği'ne teşekkür etti. Resmi sitedeki açıklamada, "Kafilemizin Moskova'da havalimanında karşılanışı ve otele geçişi sırasında gerekli şartları sağlayan ilgili Rus yetkililere ve Moskova Büyükelçiliğimize teşekkür ederiz" denildi.
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN