Web Sürümüne Geç

  Borcumuz daha bitmedi!

  Borcumuz daha bitmedi!
  27 Şubat 2016, Cumartesi

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira, Avrupa Ligi'nde son 16'ya kalan futbolcularına, "Saygıyı hak ediyorsunuz" dedi, ardından derbiyi yeni adres gösterdi: Camiamıza bir Beşiktaş zaferi borcumuz

  Rusya'dan turla dönen Fenerbahçe'de herkesin yüzü gülerken, Pereira da mutluluktan payına düşeni aldı. Sarı-lacivertli hoca, Lokomotiv Moskova'yı eleyerek iyi iş başardıklarını ifade ederken, bu düşüncesini öğrencileriyle de paylaştı. Pereira , karşılaşma sonunda oyuncularıyla yaptığı sohbette, "Buradan yenilmeden ayrıldığımız için, hepsinden önemlisi turu geçtiğimiz için çok mutluyum. Hepiniz bu başarıdan dolayı saygıyı fazlasıyla hak ediyorsunuz. Sevindik ve bitti... Şimdi artık Beşiktaş maçını düşünmeliyiz" dedi.

  Başka seçeneğimiz yok!
  Soluk
  almaya vakitleri olmadığını, tüm konsantrasyonlarını pazartesi günü oynayacakları derbi mücadelesine vermeleri gerektiğini öğrencilerine aktaran tecrübeli çalıştırıcı, "Ligdeki belki de en önemli maçımıza çıkacağız. Puan kaybetmeyi ben şahsen aklımın ucundan bile geçirmiyorum. Çünkü kazanmaktan başka seçenek yok. Hem unutmayın; biz bu zaferi bu güzel camiaya borçluyuz" ifadelerini kullandı.

  Emre BOL
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN