Web Sürümüne Geç

Çok iyi kura

Çok iyi kura
Cumartesi 27.02.2016

F.Bahçeli futbolcular, son 16 turunda Braga ile eşleşmekten memnun. Van Persie şifreyi verdi: Kadıköy'de gol yemeden kazanmalıyız.

Van Persie: "Çok iyi bir kura. M.United'da oynarken 2.5 sene önce onlara gol atmıştım. Kadrolarından tabii ki değişiklikler olmuştur. Lokomotiv'e yaptığımız gibi ilk maçta Kadıköy'de gol yemeden kazanırsak turu geçeriz. Böylece tur hep bizim kontrolümüzde olur. İlginç bir statları var,
kale arkalarında büyük taşlar var"

Hasan Ali: "İlk maçın bizim sahamızda olması avantaj. Lokomotiv karşısında da böyle olmuştu. Normalde herkes ilk maçı deplasmanda oynamayı ister ama ben tersini düşünüyorum. Yine ilk maçta taraftarımızın önünde iyi bir skor alarak deplasmana gitmemiz gerekiyor. Braga'yı eleyip yola devam edeceğiz"

Josef de Souza: "Daha önce Avrupa Ligi'nde final oynamış bir takımla karşılaşacağız. Lokomotiv maçındaki gibi konsantre olmalıyız. Şansımız yüksek. Braga'yı eleyip çeyrek finale yükselmek istiyoruz" Nani ise "Braga iyi oynayan bir takım. Onların güçlü yönlerine çalışmamız gerek. Eleyebileceğimiz bir rakip çektik" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN