Web Sürümüne Geç

Yürü be F.Bahçe

Yürü be F.Bahçe
Cumartesi 27.02.2016

Avrupa'daki gururumuz F.Bahçe, son 16 turunun en zayıf takımı Braga ile eşleşti

UEFA Avrupa Ligi'nde ülkemizin tek temsilcisi olarak kalan Fenerbahçe, son 16 turunda deyim yerindeyse "lokum gibi" kura çekti. Fenerbahçe, kurada yer alan 16 ekip arasında en güçsüzü olarak gösterilen Portekiz'in Braga takımıyla eşleşti.

Bu eşleşme sarılacivertlilerde sevinç yaratırken, "Basel'de oynanacak final için önümüz açıldı", "Güçlü takımlar birbirleriyle eşleşti, Fenerbahçe finale doğru dev bir adım attı", "Biz bu Braga'yı hem burada hem orada yeneriz" yorumları yapıldı.

MAÇLAR ŞİFRESİZ KANALDA
Kanarya'ya zorlu rakipler arasında Braga'nın gelmesi sarı-lacivertlileri sevindirmişti. Kura sonrası bir güzel haber daha geldi. Buna göre Fenerbahçe'nin Kadıköy'de 10 Mart ve Braga'da 17 Mart'ta oynayacağı iki maçı da TRT şifresiz olarak ekranlara getirecek. Bu haber Fenerbahçelileri sevindirdi.DAĞ BAŞINI STAT ALMIŞ
Braga'nın evi Municipal, konumuyla dünyanın en ilginç statları arasında yer alıyor. 30 bin kişilik bir kale arkasında 'dağ' var. Kısaca bu statta bir oyuncu kötü şut atınca "Dağlara taşlara vurdu" tabiri mecazi olmuyor, 'cuk' oturuyor.
Etiketler Fenerbahçe, Braga, UEFA
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN