Web Sürümüne Geç

Hayal bile edemesin

Hayal bile edemesin
Cumartesi 28.02.2016

Portekizli hoca, oyuncularını, "Onlara gücümüzü göstermeliyiz. Öyle bir baskı yapmalıyız ki bizden korkmalarını sağlamalıyız, cesaretlerini kırmalıyız" sözleriyle motive ediyor

Fenerbahçe'de Beşiktaş derbisi hazırlıkları sürüyor. Mutlak galibiyete ihtiyacı olan sarı-lacivertli takımda, teknik direktör Vitor Pereira'nın oyun planını ilk kez güçlü bir hücum stratejisi üzerine kuracağı belirtiliyor. Portekizli hoca, her alanda baskı kurmayı, presle rakibi yıldırmayı planlarken, seyirci baskısıyla iyice sindirip, etkisiz kılmayı hedefliyor. Pereira'nın futbolcularla da sık sık toplantılar yaparak, "Beşiktaş'la hayatımızın maçını oynayacağız. Onlara gücümüzü göstermeliyiz, bizden korkmalarını sağlamalıyız. Heveslerini ve cesaretlerini kırmalıyız" sözleriyle motive ettiği öğrenildi.

Forvette Van Persie ile devam
Sarı
-lacivertli takımın derbi 11'i de şekillenmeye başladı. Kaburgası kırık olan Gökhan Gönül yarın yine sahada olacak. Cezası nedeniyle Moskova'da forma giymeyen Diego ise Mehmet Topal ve Josef'in önüne monte edilecek. Brezilyalı yıldız, oyun kurma ve hücum organizasyonu işini üstlenecek. Pereira'nın forvette tercihini yine Robin van Persie'den yana kullanması bekleniyor. Kanatlarda ise Luis Nani ile Volkan Şen yer alacak. Portekizli hoca, iki oyuncudan topu kaybettiklerinde defansa yardımcı olmalarını istedi.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN