Web Sürümüne Geç

Biz işimizi biliriz

Biz işimizi biliriz
Pazartesi 29.02.2016

Fenerbahçe'nin yıldız isimleri Volkan Demirel, Caner Erkin ve Ozan Tufan, Beşiktaş derbisi öncesi iddialı açıklamalar yaptı. Kendi sahalarında mutlaka galip gelecekleri söyleyen sarı-lacivertli oyuncular derbiyi hedeflerine ulaşacak bir başlangıç olarak gördüklerini söylediler. Oyuncuların kritik karşılaşma için görüşleri şöyle:

VOLKAN DEMİREL: Taraftarımızla kazanacağız
"Biz, taraftarından güç alan ve taraftarları ile bütün zorlukların üstesinden gelen bir takımız. Beşiktaş maçı da bu sezonun en kritik maçı olma özelliğini taşıyor ve bizi zor bir sınav bekliyor. Ama biz ne yapacağımızı çok iyi biliyoruz. Taraftarımızla birlikte çıkıp 90 dakika boyunca en iyi performansımızı sergileyeceğiz ve bu maçı kazanarak karşılaşmanın sonunda sarı lacivert için çarpan yüreklerle birlikte kutlayacağız. Şampiyonluk yolunda çok önemli bir viraj niteliğindeki Beşiktaş derbisi bizim hedeflerimize ulaşacağımız bir başlangıç olacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

CANER ERKİN:Futbolun güzelliğini yaşayalım
"Şampiyonlukyolunda Beşiktaş maçı bizim için çok büyük bir önem taşıyor. Takım olarak hepimiz bunun bilincindeyiz. 6 puan değerindeki bu maçı kazanarak şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmak istiyoruz. Bu derbide futbolun güzelliklerini ve coşkusunu yaşamak istiyoruz. Taraftarlarımızın maçın ilk düdüğünden son düdüğüne kadar bizim için verecekleri destek en önemli avantajımız. Onlar da bizimle birlikte sahada olacaklar. Bizi yüreklendirip rakibimizi baskı altına alacaklar ve onlarla birlikte bu derbiyi de kazanıp zaferi kutlayacağız."

OZAN TUFAN:
Evlerine mutlu gidecekler
"Zor bir maç olacak ama kendi evimizde taraftarımızın önünde oynayacağımız bu maç şampiyonluğa yaklaşmamız için çok önemli. Elimizden gelenin en iyisini de yapacağız. Bu maça gelen bütün taraftarlarımızın bizi yürekten destekleriyle bu maçı kazanacağız. Arkamızda oldukları sürece hiçbir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Moskova maçında oynadığımız hırslı futbolu burada yine yansıtacağız. Galibiyeti ve 3 puanı alıp taraftarlarımızı da evlerine mutlu göndermek istiyoruz."
Etiketler Beşiktaş, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN