'3 sene avantadan şampiyon oldular'

'3 sene avantadan şampiyon oldular'
Pazar 01.05.2016

Mahmut Uslu'dan G.Saray için şok sözler!... Divan sonrası konuşan Uslu gündemi sarstı: “3 Temmuz sonrası tüm oyuncularımızı sattık, G.Saray avantadan 3 şampiyonluk aldı. Uslu, siyah-beyazlılar hakkında da konuştu: Aynı dönemde Beşiktaş da şampiyon olabilirdi. Şansları vardı. Kafayı kullansalardı onlar da ”

Sarı-lacivertli kulüpte dün Divan Kurulu toplantısı yapıldı. Görüşmelerin ardından Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, gazetecilerle yaptığı konuşmada G.Saray'dan Beşiktaş'a, Ünal Aysal'dan, Caner Erkin'e kadar birçok konuda görüşlerini bildirdi. İşte madde madde gündeme damga vuracak o sözler...

GALATASARAY'A: 3 TEMMUZ'U FIRSATA ÇEVİRDİLER
Bizim yapabileceğimiz ne var o dönem Fenerbahçe olarak? 3 Temmuz'u yaşamışız, elimizdeki silahları, kaleleri almışlar. Bütün oyuncularımızı satmışız. Galatasaray 3 sene avantadan şampiyon oldu. Bu şampiyonluklardan 90 milyon euro aldılar. Biz 3'te 1'ini kazansak 30 milyon euro eder"

ÜNAL AYSAL'A: ATEŞ ÜFLEYEREK SÖNÜYORMUŞ
3 Temmuz sonrası Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal "Ateş üfleyerek sönmez" demişti. Basket takımını 7. maça çıkarmamıştı. Bakın şimdi bizim basket takımı koçu Obradovic, Eurocup şampiyonu Ergin Ataman'ı tebrik ediyor. Ataman bizi destekleyeceğini söylüyor. Görüyorsunuz, demek ki ateş üfleyerek sönüyormuş"

BEŞİKTAŞ'A: ONLAR DA KESİN PUAN KAYBEDECEK
3 Temmuz'un yaşandığı dönem ve sonrasında Beşiktaş da şampiyon olabilirdi. Biraz kafayı kullansalardı onlar da. Nasıl olacak bilmiyorum ama öyle ya da böyle bu sene şampiyon olacağız. Biz kritik puanlar kaybettik, Beşiktaş da kaybedecek. Biz sıkıntıları çektik. Daha ne çekelim. Onun için de şampiyon olmamız lazım"

CANER ERKİN'E: EĞER RENKLERE BAĞLIYSA GİTMEZ
Caner Erkin konusunda henüz bir gelişme yok. Yaprak kımıldamıyor. Beşiktaş'a gideceği yazılıyor, çiziliyor. Eğer 'Renklere bağlıyım' diyen bir oyuncuysa rakip takıma gitmez. Zaten gitse de o camia onu kabullenir mi? Sözleşmesi Temmuz ayından itibaren geçerli olmak üzere istediği kulübe imza atabilir"

USLU'DAN İNCİLER...
- Ülker'den Allah razı olsun salon yapıp destek oldular. O desteği çektikten sonra tüm riski Aziz Yıldırım aldı. Başkası da alamazdı zaten.
- Geçmişte Emenike'yi geri alarak hatalı transferler de yaptık. Aceleye getirdik.
- Biz ortamı germemek için G.Saray'ın, Trabzon'un stadına gitmiyoruz. Başkanı da alıp gitsek kimbilir neler olacak.
- Bir kulüp başkanı (İbrahim Hacıosmanoğlu) geçmişte hakemi 3 saat tutuyor.
- Polis istese 1-2 dakikada alır oradan. Bunlar hassas konular diye susuyoruz.
- Rize maçı dönüşü kurşunu yedik. Sayın Vali 2 saat sonra "Bu taş mı kurşun mu belli değil" diyordu.
-Tribünlerde şiddeti bitirmek için kuralları koyacaksın. "Bir daha yaparsan küme düşürürüm" dersin. Biter. Hadi bir daha yapabiliyor mu o zaman bakayım.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN