Hesabı sorulacak

Hesabı sorulacak
Salı 03.05.2016

FETÖ mensuplarının layık olduğu cezayı almaları için çalışacaklarını kaydeden Aziz Yıldırım, “Açtıkları yaraların hesabını verecekler. Bu süreçte devletimizin yanındayız” ifadesini kullandı

Başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi mayıs ayı sayısındaki yazısında önemli mesajlar verdi. FETÖ'nün (Fetullahçı Terör Örgütü) Türkiye için oluşturduğu tehdide bir kez daha dikkat çeken Yıldırım, "En başından beri söylediğimiz, 'Memleket elden gidiyor' ifadesiyle de anlatmaya çalıştığımız olayların perde arkası, bugünlerde anlaşılmaya başlandı. Bu failler, sadece F.Bahçemize değil, Silahlı Kuvvetlerimize, Yargımıza ve daha birçok kurumumuza da kastetmeye çalıştı" ifadelerini kullandı. Devletin her zaman yanında olduklarını vurgulayan başkan şöyle devam etti:

F.Bahçe Türkiye'dir
"İşledikleri suçların hesabını adalet huzurunda vermeye başlayan insanların, açtıkları yaralar daha uzun yıllar kapanmayacak gibi görünüyor. Bizlere bu zulmü yaşatanlar, layık oldukları cezalara çarptırılana dek bu işin takipçisi olacağız. Terör olaylarında olduğu gibi paralel çetelerin oyunlarına karşı da devletimizin yanındayız. Çünkü biliyoruz ki Fenerbahçe Türkiye'dir, Türkiye de Fenerbahçe."

HEP DESTEK TAM DESTEK
Yıldırım, şampiyonluk yolunda taraftardan kalan maçlarda takıma tam destek vermelerini de istedi: "Daha önce, Süper Lig'de bu sezon şampiyonluğun son maçta belli olacağını söylemiştim. Alınan son sonuçlar da benim bu sözümü doğrular nitelikte gelişti. O nedenle büyük taraftarımızdan beklentimiz; son maçın son düdüğüne kadar Sayın Pereira ve talebelerini desteklemeleridir. Bundan sonra yapılması gereken, hep destek tam destek sloganını hayata geçirmektir."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN