Fener'in askerleri

Fener'in askerleri
Perşembe 05.05.2016

Başkan Yıldırım ile bir araya gelen Gökhan Gönül’ün, sezon sonu için söz aldığı belirtilirken Mehmet Topal da Fenerbahçe’den ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini bildirdi

Fenerbahçe'de sezon yaklaşırken gözler sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Gökhan Gönül, Mehmet Topal ve Caner Erkin'de... Üç oyuncu ile henüz sözleşme yenilenmemesi nedeniyle birçok spekülasyon yapılırken bu durumdan rahatsız olan Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile sürpriz bir şekilde bir araya geldiği ifade edildi.

Menajerini almadan Başkana gitti
Samimiyetini göstermek için menajerini yanına almayan ve Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ile geleceğiyle ilgili birebir bir görüşme yapan tecrübeli futbolcu, ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini iletti; sezon sonu için de söz aldı. Görüşmenin ayrıntıları hakkında fazla bilgi verilmezken 31 yaşındaki yıldız oyuncu ile Haziran ayında 2+1 yıllık sözleşme yapılması bekleniyor.

Kulüp sözleşmelerini hazırlanıyor
Henüz sözleşme imzalanmaması nedeniyle birçok takımla anılan Mehmet Topal'ın da Başkana, Fenerbahçe'de mutlu olduğunu ve daha uzun yıllar sarılacivertli formayı giymek istediğini bildirdi. Son dönemde İtalyan takımlarıyla anılan Caner Erkin'in durumu belirsizliğini korurken takımın değişmez isimlerinden Gökhan Gönül ve Mehmet Topal ile sezon biter bitmez sözleşme imzalanması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN