"Kendi işimize bakmalıyız"

"Kendi işimize bakmalıyız"
Cuma 06.05.2016 17:19

Fenerbahçe'nin Danimarkalı futbolcusu Simon Kjaer, Spor Toto Süper Lig'deki şampiyonluk yarışında kendi maçlarına konsantre olmaları gerektiğini söyledi.

Kjaer, Fenerbahçe Gazetesi'nde yer alan röportajında, şampiyonluk yarışında her şeyin ellerinde olmadığını belirterek, "Kendi maçlarımızı kazandığımız taktirde kesinlikle şampiyon olabilecek bir durumda olalım, avantaj bizde olsun isterdim. Şu anda mevcut durum bu şekilde değil ama yine de önümüze bakmak mecburiyetindeyiz. Kendi maçlarımızı düşünmek zorundayız. Ben bu şekilde bakıyorum." ifadelerini kullandı.

Süper Lig'de kalan maçlarının çok önemli olduğunu vurgulayan Kjaer, şunları kaydetti:

"Hala kendi maçlarımıza, işimize odaklanmalıyız. Şampiyon olabilmemiz için diğer takımın da bir hatası, bize yapacağı bir yardım gerekiyor. Benim konsantrasyonum aynı, ben yine kendi maçlarımızı düşünüyorum. Çünkü en önemli maçlar kendi maçlarımız. Bana göre rakip takıma o kadar odaklanmamalı kendi işimize bakıp, yolumuza devam etmeliyiz."

Forma giydiği stoper bölgesinde sergilediği başarılı performansla olumlu tepkiler aldığının belirtilmesi üzerine, Danimarkalı futbolcu, "Dünyaya belki de bir stoper olarak geldiğimi kabul edebilirim. İnsanların böyle düşünmesi etrafındaki insanların bunları söylemesi benim için çok güzel. Ben hep yüzde 100'ümü vermeye çalışıyorum. Rakip fark etmeksizin, her zaman elimden gelenin en iyisini yapıyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN