"Sezon başından beri sorunlar var"

"Sezon başından beri sorunlar var"
Pazartesi 09.05.2016 23:51

Başakşehir yenilgisiyle şampiyonluk umutlarını bitiren Fenerbahçe'de Luis Nani "Sezon başından başlayan sorunlarımız var. Takım olamadık. Son maçlarda iyi oynamaya başladık ama geç kaldık" dedi.

Luis Nani, 2-1 kaybedilen Başakşehir maçı hakkında "Unutmak isteyeceğimz bi geceydi. Şampiyonluk yarışına devam etmek için kazanmamız gerekiyordu burada. Gerçekten çok üstünüz. En iyi düzeyimizde değildik bugün. en iyi futbolumuzu sergileyemedik. 2 golü kalemizde gördükten sonra işler bizim için daha da zorlaştı. Önümüzde 2 aç daha var bakalım neler olacak o maçlarda.

"BİZ TAKIM OLAMADIK"
Fenerbahçe tarihinin en büyük bütçeli kadrosunun kurulduğunun hatırlatılmasının üzerine Nani, "Bence sorun bugünün sorunu değil. Sezon başından başlayan sezon ortasında devam eden bir sorun. Son maçlardaki gibi değildik sezon başında ve ortasında. Biz birlik değildik, bir takım değildik ve iyi oynamıyorduk. Evet son maçlarda bir silkelendik kendimize geldik ve iyi futbol oynamaya başladık ama geç kaldık. Bugün yine istediğimiz futbolu yansıtabildiğimizi düşünmüyorum. Tekrar söylüyorum bu daha önceden başlamış bir sorun.

TRANSFER AÇIKLAMASI
Sezon sonundaki transfer planları sorulan Nani kendisine Çin Ligi'nden gelen teklifler hakkında, "Şuan kafamızda 2 maç dışında bir şey yok. Kafamda bu maçlarda Fenerbahçe'ye nasıl katkıda bulunabilirim bunu düşünüyorum dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN