Emre’ye bak!

Emre’ye bak!
Salı 10.05.2016

Eski bir Fenerbahçeli olan tecrübeli yıldızın, saha kenarında tribündeki eşi ile oğluna doğru yaptığı aşırı sevinç gösterisi, sarı-lacivertli taraftarlardan büyük tepki aldı

Fenerbahçe, Başakşehir mağlubiyetiyle şampiyonluk yarışında 'havlu' atarken, yenilen darbede eski oyuncularının da payı olması üzüntüyü artırdı. Başakşehir'de 11'de sahaya çıkan Bekir İrtegün, Emre Belözoğlu ve Volkan Babacan, uzun yıllar sarı-lacivertli takımın formasını terleten isimlerdi. Üç oyuncu da sahada görevlerini profesyonelce yaparken, adeta kendilerini gönderen yönetime 'nispet' yaptılar. Özellikle Emre'nin oyundan çıktıktan sonra gelen ikinci golün ardından yaptığı abartılı sevinç gösterisi dikkat çekiciydi. Tecrübeli futbolcu, golün ardından kulübeden çıkıp, tribünde yer alan eşi ve oğlu Ömer'le sevincini paylaştı.

Teklif gelmeyince gitti
Eski bir Fenerbahçeli olan Belözoğlu'nun bu tavrına, sosyal medyada bazı sarı-lacivertli taraftarlar tepki gösterdi. Yaptığı kurtarışlarla Fenerbahçe'ye birçok pozisyonda geçit vermeyen Volkan Babacan da Visca'nın attığı gollerde kalesinde büyük sevinç yaşadı. Fenerbahçe'de iki farklı dönemde 6 sezon forma giyen Emre Belözoğlu, 159 maçta 26 gole imza attı. Geçen sezon sözleşmesi biten yıldız oyuncu yeni teklif yapılmayınca, Başakşehir'le anlaşmıştı.

GEÇEN YIL BU STATTA AĞLADIM!
SEVİNÇ gösterisi nedeniyle Fenerbahçeliler'den tepki alan Emre Belözoğlu, eleştirilere yanıt verdi. Tecrübeli futbolcu, "Fenerbahçeliliğimi ispatlamaya ihtiyacım yok. Geçen yıl bu sahada hüngür hüngür ağladım. Oğlumla sevincimi paylaşmam doğal" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN