Taraftar da inanmadı

Taraftar da inanmadı
Salı 10.05.2016

Portekizli kupadaki Konya maçı sonrası, “Teknik heyet, oyuncular, yönetim inanıyor. Sizler de inanın” diye destek istedi. Ama Başakşehir bomboştu

Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira'nın Gaziantep ve kupadaki Torku Konya maçları sonrası taraftarlara yaptığı destek çağrısı hayal kırıklığıyla sonuçlandı. Lider Beşiktaş'la şampiyonluk yarışında her fırsatta 'inanç' vurgusu yapan Portekizli teknik adam, kupadaki T.Konya maçı ardından, "Takımın hocasını, A oyuncusunu, B oyuncusunu sevmeyebilirsiniz ama takımınızı seviyorsanız desteklemek zorundasınız. Teknik heyet inanıyor, oyuncular inanıyor, yönetim inanıyor... Sizler de inanın. İki kupayı da alacağız şampiyonluklar yaşayacağız" şeklinde daha iştahlı ve sarı-lacivertli futbolseverleri harekete geçirecek cümlelerle destek çağrısı yapmasına rağmen tribünler boş kaldı.

Kale arkası bomboş kaldı
Beşiktaş'ın Galatasaray derbisini kazanması sonrası şampiyonluk yolunda umutsuzluğa kapılan Fenerbahçeli taraftarlar Başakşehir karşılaşmasına kayıtsız kaldı. Başakşehir taraftarının da ilgi göstermediği mücadelede, bir kale arkasında hiç taraftar yer almazken, tribünlerin büyük bir bölümü boş kaldı. Özellikle Sarı-lacivertli taraftarların kendilerine ayrılan kale arkası tribününü dolduramaması dikkat çekti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN