Hepsi isteksiz

Hepsi isteksiz
Çarşamba 11.05.2016

Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, Başakşehir yenilgisine çok sinirlendi. İdari Menajer Hasan Çetinkaya’yı arayan Yıldırım’ın “Yazıklar olsun verdiğimiz emeklere. Sahada istekli kimse yok” dediği öğrenildi

Kanarya, Beşiktaş'ın G.Saray'ı devirdiği haftada Başakşehir'e 2-1 kaybedince şampiyonluğu mucizelere bıraktı. Başkan Aziz Yıldırım önceki günkü karşılaşmayı FB TV'de yöneticilerle birlikte izledi. Oynanan silik futbol ve Başakşehir'in art arda golleri Yıldırım'ı bir hayli sinirlendirdi. Takımın hiçbir reaksiyon gösterememesi üzerine Yıldırım'ın Hasan Çetinkaya'yı arayarak oyunculara tepki gösterdiği öğrenildi. Fenerbahçe Başkanı'nın "Yazıklar olsun verdiğimiz emeklere. Bize bunları da mı yaşatacaklardı. Takımda şampiyonluk için hırslı oynayan kimse yok. Biz böyle mi şampiyon olacaktık. Bugüne kadar hep iyi yönlerimi gördüler. Yeter artık bambaşka bir Aziz Yıldırım'la tanışacaklar" dediği öne sürüldü.

Maç bitmeden çıktı
Aziz Yıldırım'ın Başakşehir-Fenerbahçe maçında son düdük çalmadan FB TV'yi terk ettiği öğrenildi. Yıldırım'ın takıma çok kızgın olduğu için 90 dakikanın son düdüğü çalmadan maçı izlemeyi bıraktığı kaydedildi.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN