Top Yıldırım'da

Top Yıldırım'da
Cuma 13.05.2016

Final Four’u izlemek için bugün Almanya’ya gidecek olan Aziz Yıldırım, döndükten sonra ilk olarak sözleşmeleri biten Mehmet Topal ve Gökhan Gönül’le masaya oturacak. İki oyuncu teklifleri kabul ederse imzalar atılacak

Fenerbahçe'de transfer startı haftaya verilecek. Geçtiğimiz sezon transfer görüşmelerini sportif direktör Giuliano Terraneo yürütmüştü. İtalyan futbol adamı ile yolları ayıran sarı-lacivertli takımda başkan Aziz Yıldırım ipleri eline aldı. Yıldırım artık pazarlıkları bizzat kendisi yürütecek. Basketbolda UEFA Avrupa Ligi 4'lü Final'ini izlemek için bugün Almanya'ya gidecek olan Aziz Yıldırım'ın döndükten sonra ilk olarak sözleşmeleri sona erecek olan Mehmet Topal ve Gökhan Gönül'le masaya oturacağı bildirildi.

Kesenin ağzı sıkı olacak
İki oyuncuya tekliflerini sunacak olan Aziz Yıldırım, kabul etmeleri halinde imzaların atılması için talimatı verecek. Yıldırım'ın pazarlık konusunda hiç taviz vermeyeceği gelen haberler arasında. Başkan dış transferde de yapılacak girişimleri yakından takip edecek. Pazarlık aşamasında son noktayı kendisi koyacak. Geçen sezon keseyi sonuna kadar açan Yıldırım'ın, şampiyonluğun büyük oranda kaçması ve Avrupa'da final hedefine ulaşılamaması nedeniyle bu kez elinin sıkı olacağı ifade edildi.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN