Bir şans daha

Bir şans daha
Pazartesi 16.05.2016

Fenerbahçe’nin hocası “Genel tablodan tabii ki memnun değilim. Ama şu anda ligi çok daha iyi tanıyorum. Seneye şampiyonluk ihtimalimiz çok daha yüksek olacaktır” dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, düzenlenen basın toplantısında göreve devam etmesi halinde takımı şampiyon yapabileceğini söyledi. Pereira, F.Bahçe tarihinin en fazla para harcanan kadrosuyla şampiyon olamadığı ifade edilerek yöneltilen, istifa edip etmeyeceği ve kendisini başarılı bulup bulmadığı sorularına şu yanıtı verdi:

Bazı hatalar düzelmeli
"Geleceğimle ilgili bir şey konuşacaksam sadece başkanla konuşurum. Bu sezon ilk yılımdı. Kolay bir ligde mücadele etmiyoruz. Genel tablodan tabii ki memnun değilim. Hedefimize ulaşamadık. Ben ikincilikle mutlu olacak bir teknik direktör değilim. Bazı hataları düzeltmemiz gerekiyor. Bu kulüpte olmaktan gurur duyuyorum. Buraya geldiğimde 2 yıllık bir sözleşme imzaladım. İnanıyorum ki şu anda ligi çok daha iyi tanıyorum. Seneye şampiyonluk ihtimalimiz çok daha yüksek olacaktır."

Camia kupayı hak ediyor
Artık Ziraat Türkiye Kupası finalinde Galatasaray'la oynayacakları karşılaşmayı düşündüklerini kaydeden Portekizli çalıştırıcı, "Sadece birkaç gün sonra bizi bekleyen bir kupa finali var. Taraftarlarımız, camiamız en azından bu sezonu bir kupayla kapatmayı hak ediyor. Başkanımız, yönetim kurulumuz bu kulüp en azından bir kupanın mutluluğunu yaşamayı hak ediyor. Bu depresif görüntüyle devam etmemeliyiz. Benim önümüzdeki günlerde odak noktam bu olacak" şeklinde konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN