Alves, Uygar'ı bitirmiş!

Alves, Uygar'ı bitirmiş!
Salı 17.05.2016

Portekizli futbolcunun idmanda acımasızca girdiği genç oyuncunun ayak yan bağlarının kopmasına neden olduğu, tepkiler üzerine ise Samandıra’da terör estirdiği belirtildi

İdmanda takım arkadaşlarına sert girdiği için Gençlerbirliği maçı kadrosundan adı çıkarılan Bruno Alves'in, gerçekte süresiz kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Peki, bu nasıl bir sert girişti de olaylar bu noktaya geldi? İşte, iddialara göre antrenmanda yaşananlar:

Bas bas bağırdı
Cuma günkü antrenmanda moralsiz görünen Alves, Pereira ile bir konuda fikir ayrılığına düştüğü ve tartıştı. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren ve Porto ile anlaştığı ileri sürülen Alves, maç öncesi cumartesi günü yapılan son idmanda ise Uygar Mert Zeybek'e acımasızca bir müdahalede bulundu. Bas bas bağıran genç futbolcu, yerde kıvranmaya başladı.

Ne yapıyorsun!
Doktorlar Uygar'a müdahalede bulunurken, bu sırada başta Mehmet Topal ve Mehmet Topuz olmak üzere Fenerbahçeli futbolcular Alves'e tepki gösterdiler. Portekizli stoper, "Sakin ol, ne yapıyorsun!" uyarıları karşısında daha da agresifleşti ve adeta terör estirdi. Bunun üzerine Pereira, bir gün önce tartıştığı vatandaşını idmandan kovdu. Hastanede MR'ı çekilen Uygar'ın ayak yan bağlarının koptuğu anlaşıldı.

Kupa finalinde oynamayabilir
Süresiz kadro dışı bırakılan Bruno Alves'in affedilip affedilmeyeceği merak konusu oldu. 34 yaşındaki stoperin Sivas'taki son lig maçında oynamaması pek önemli değil. Ancak bu ayın 26'sında Galatasaray'la Ziraat Türkiye Kupası final maçı var. Pereira'nın Alves'i en azından bu karşılaşmada oynatmak istediği ancak yönetimin alacağı karara da saygı göstereceği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN