Sağa İspanyol boğası

Sağa İspanyol boğası
Pazartesi 23.05.2016

UEFA’yla yapılan anlaşma sonrası bonservisi elindeki isimlere yönelen sarı-lacivertli yönetimin 33 yaşındaki sağ bekle temas kurduğu öğrenildi. Kanarya’nın transferdeki rakipleri Panathinaikos ve Shanghai Shenhua

UEFA'yla yapılan anlaşma gereğince bonservisi elindeki futbolculara yönelik bir transfer politikası izleyecek Fenerbahçe'de bu isimler de netleşiyor. 7 yıllık Real Madrid macerasına bu sezon son veren Alvaro Arbeloa'nın, sarılacivertliler'in radarına girdiği öğrenildi. Kanarya'nın yanı sıra Yunanistan'dan Panathinaikos ve Çin'den Shanghai Shenhua'nın İspanyol yıldızın peşinde olduğu belirtildi.

Yönetimin sağ bek olan ancak savunmanın her bölgesinde oynayabilen Arbeloa tercihinin altında ise Gökhan Gönül'le sözleşme konusundaki belirsizlik ile İspanyol boğasının milli takımla dünya, Avrupa ve Real'le Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan tam bir kupa koleksiyoncusu olmasının yattığı vurgulandı. 56 kez milli Arbeloa'nın da krizdeki Yunanistan ve cazip görmediği Çin'e sıcak bakmadığı; Devler Ligi'nde hedefleri olan Fenerbahçe'nin ilgisinden memnun olduğu bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN