Feghouli zaferi

Feghouli zaferi
Salı 24.05.2016

Arsenal, Milan, Tottenham, Roma ve İnter’in de peşinde olduğu Cezayirli yıldız, kendisine en cazip teklifi sunan Fenerbahçe’yi seçti Sarı-lacivertli kulüple görüşmek için Cezayir Milli Takımı hocası Gourcouff’tan özel izin alan Sofiane Feghouli’nin bir hafta içinde imza atacağı ifade edildi

Fenerbahçe transferde ilk bombayı patlatmak üzere. Sarı-lacivertli kulübün, uzun süredir peşinde olduğu Sofiane Feghouli konusunda dev bir adım attığı ortaya çıktı. Sözleşme yenilemediği için Valencia'da kadro dışı kalan Cezayirli oyuncuya Fenerbahçe'nin yanı sıra Milan, İnter, Roma, Tottenham ve Arsenal da talipti. Feghouli'nin menajeri Habib Antar tüm bu kulüplerin tekliflerini aldı. Bonservis bedeli bulunmayan Feghouli'ye en yüksek rakamı F.Bahçe'nin önerdiği belirtildi. Ancak asıl gelişme ise daha sonra yaşandı.

Afrika Uluslar Kupası'nda 4 Haziran'daki Şeyseller maçı için Cezayir Milli Takım kadrosuna dahil edilen Feghouli'nin antrenmanlarda yer almaması dikkat çekti. Bunun nedeni ise Fransız medyası tarafından açıklandı. Le Buteur sitesinin haberine göre 27 yaşındaki sağ kanat, Fenerbahçe ile görüşmek için milli takımdaki hocası Christian Gourcouff'tan özel izin aldı. İdmanlara bu yüzden katılmayan Feghouli'nin Fenerbahçe'ye çok yakın olduğu ve bir hafta içinde kesin kararını vererek sözleşme imzalayacağı kaydedildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN