Gönülden imza

Gönülden imza
Salı 24.05.2016

Milli sağ bekin yakın çevresine, “Artık bu dedikodulardan sıkıldım. Yakında imzaları atınca tüm bu söylentiler de son bulacak. Parayla, pulla işim yok. İki tarafın da menfaatine olacak bir şekilde imzaları atarız” dediği öğrenild

Fenerbahçe'de iç transferde takımdan ayrılması 'önemli kayıp' olarak nitelendirilebilecek Gökhan Gönül'le henüz imzaların atılmaması dedikoduları da beraberinde getirmişti. Sözleşmesi sona erecek olan yıldız futbolcu da hakkında hemen hemen her gün çıkan transfer söylentilerine set çekti. Özellikle adı Beşiktaş'la sıkça anılan milli sağ bekin, bu konuda dert yandığı belirtildi.

İlk defa bu kadar uzadı
Gönül'ün sitemkar bir şekilde yakın çevresine, "Yok imza parası istemişim, yok yüksek ücret istemişim. Bunlar külliyen yalan. Artık bu dedikodulardan sıkıldım. Yakında imzaları atınca tüm bu söylentiler de son bulacak. Parayla, pulla işim yok. İki tarafın da menfaatine olacak bir şekilde imzaları atarız. Kontratımda son seneme girdiğimde imzaları daha erken atıyordum. İlk defa bu kadar uzadı. Ancak ben her zaman Fenerbahçe'de oynamak istediğimi söyledim" dediği öğrenildi. Sarı-lacivertli yönetimin de tecrübeli sağ bekin bu sözleriyle sarı-lacivertli renklere olan bağlılığını bir kez daha ortaya koyması üzerine sözleşme uzatma görüşmelerini hızlandırma kararı aldığı ifade edildi.

Sosyal medyadan da isyan etti
Gökhan Gönül daha önce de hakkında çıkan transfer söylentileri üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Gönül, herhangi bir kulüple anlaşmasının doğru olmadığının altını çizmişti.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN