Gökhan Gönül şoku

Gökhan Gönül şoku
Perşembe 26.05.2016 20:18

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Galatasaray finali öncesi Fenerbahçe'de Gökhan Gönül ilk 11'e alınmadı.

Türkiye Kupası'ndaki dev final öncesi Fenerbahçe'de Gökhan Gönül'ün ilk 11 dışında kalması iddiaları alevlendirdi. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olmasına rağmen henüz takımıyla sözleşme yenilemeyen Gökhan Gönül'ün F.Bahçe ile iplerin kopma noktasına geldiği konuşulurken TRT Spor'da milli futbolcunun Vitor Pereira'ya milli takımdan dolayı yorgun döndüğü için Galatasaray maçında oynamak istemediğini söylediği iddiası yer aldı.

"KAFALARINDA YAŞIYORLAR BİLMİYORUM"
Karşılaşma öncesi A Spor'a açıklamalarda bulunan Gökhan Gönül, "Bu tarz maçlar özel maçlardır. O yüzden böyle maçlarda oynamak keyifli olur. Maça konsantreyiz. Kazanan biz olacağız. İnsanlar kafalarında ne yaşıyorlar bilmiyorum. Hocanın oyuncu tercihlerini yargılamak bir futbolcunun haddine değil.Benim bunu yapma lüksüm ve karakterim yok. Bu takımlar, hiçbir futbolcunun tapulu malı değil. Yorgunluğu bahane etmem.Atanlar, uyduranlar uydursunlar. Daha ağır konuşacağım ama sosyal medyada yumuşatarak yazdım.Bir haberi yazarken iddia demeyeceksin yazacaksın. Bizim hocamızla aramızda bir şey oldu biz gazeteciyi arayıp mı anlattık. İnşallah iki taraf da iki takım da girdikleri pozisyonları gole çevirir." dedi.TWITTER'DAN ÇOK SERT TEPKİ: ŞEREF YOKSUNLARI...
Gökhan Gönül maç öncesi yaşanan bu sıcak gelişmelerin ardından resmi twitter hesabından açıklama yayınladı "Forma kimsenin tapulu malı değil hoca kimi isterse onu alır" diyen Gökhan Gönül, "İddia edildiği gibi hoca ile aramızda herhangi bir diyalog kesinlikle yaşanmadı" dedi.Çıkan söylentilere çok sert tepki gösteren Gökhan, "Yalan haber yapmaktan ne zaman vazgeçersiniz bilmiyorum ama gerçekten "Şeref ve haysiyet yoksunusunuz" sözleriyle sosyal medya üzerinden hakkında yazılanlara tepki gösterdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN