Özür diliyoruz

Özür diliyoruz
Cuma 27.05.2016

“İlk devrede iyi değildik. İkinci yarıda ise önemli bir baskı kurduk ama gol atamadık. Yönetim kurulu ile değerlendirme yapacağız"

F.Bahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, G.Saray karşısında özellikle ilk yarıda etkisiz kaldıklarını ve kupayı kaybettiklerini söyledi. Portekizli teknik adam, "Maça iyi başlamadık. Galatasaray orta sahayı iyi kontrol etti. Biz ise hücum yapmakta zorlandık. Rakibimiz golü bulunca rahatladı ve iyi kapandı. İkinci yarıda ise büyük baskı kurmamıza rağmen golü bulamadık. Şansımız da yoktu.

Mutsuz kapattık
Pereira, taraftarlara kupayı armağan etmeyi çok istediklerini ifade ederek, "F.Bahçe taraftarı her zamanki gibi bizi müthiş destekledi. Bir sezon boyu hep yanımızda oldular. Onları mutlu etmek istiyorduk. Ancak olmadı ve hepsinden özür diliyoruz" şeklinde konuştu. Portekizli teknik adam, sezonu kupasız kapattıkları için mutsuz olduklarını da kaydederek, "Artık önümüze bakarak yeni sezonun planlamasını yapmak zorundayız. Yönetim ile bu konuda fikir alışverişi yapacağız. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte hedefler her zaman büyük olur" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN