Görüşme yok!

Görüşme yok!
Pazar 29.05.2016

F.Bahçe ile tecrübeli futbolcu arasındaki ipler koptu. Gökhan’ın menajeri Bulut “F.Bahçe ile bir görüşmemiz olmadı bu saatten sonra da olacağını sanmıyorum. 31 Mayıs’tan sonra herkesle masaya oturacağım” dedi

Kanarya'da sezonun 2. yarısından beri Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Mehmet Topal'ın durumları merak ediliyordu. Caner, İnter'le anlaştığını twitter adresinden duyurmuştu. Adı Beşiktaş'la anılan Gökhan Gönül için de resmi açıklama menajerinden geldi. Ahmet Bulut "Fenerbahçe ile bugüne kadar kontrat yenilemek için herhangi bir görüşmemiz olmadı. Bundan sonra da olacağını sanmıyorum. Zaten F.Bahçe de benimle görüşmeyeceğini söylemişti. Bu nedenle F.Bahçe ile bir temasım olmayacak" ifadelerini kullandı.

'6 kulüp onu istiyor'
Ahmet Bulut, Gökhan Gönül'ün 31 yaşına geldiğini bu sebeple belki de son kontratını yapacağını hatırlattı. Bulut "Beşiktaş, Gökhan'ı istiyor. Bunu herkes biliyor. Beşiktaş dışında İngiltere ve İspanya'dan 5 farklı kulüp daha Gökhan için teklifte bulundu. Şu anda hiçbiriyle yaptığımız bir anlaşma yok. Ancak 31 Mayıs'tan sonra teklif yapan kulüplerle masaya oturacağız" dedi. Bu sözler üzerine Gökhan'ın F.Bahçe'de kalma ihtimali iyice azaldı. 2 gün sonra Kanarya ile kontratı sona erecek ve bonservisi olmayan tecrübeli sağ bekin Beşiktaş'a imza atacağı belirtiliyor.

GÖKHAN GÖNÜL GERÇEKLERİ...
1-Aziz Yıldırım "Menajerinle görüşmem" dedi. Gökhan ise "Görüşmeleri onunla yapın, menajerlik ücreti için kulüpten 1 kuruş çıkmayacak. Menajerim Ahmet Bulut'un ücretini ben ödeyeceğim" yanıtını verdi.
2 - Gökhan yakın çevresine "Beşiktaş'a imza attığım yalan. O belgeyi çıkarsınlar futbolu bırakırım" diye dert yandı.
3 - Gökhan'ın yönetime kırgın olduğu kaydedildi. Tecrübeli oyuncunun "Bana önermeyi düşündükleri rakam yedeklerden bile az. Bu paralara imza atamam. Jübile de yapmayacağıma göre bir yerle anlaşacağım" dediği kaydedildi.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN