Bir telefona bakar

Bir telefona bakar
Pazartesi 30.05.2016

Söz konusu yetkili, “Gökhan biraz fazla para istiyor, inmesi lazım. Ama bunlar halledilmeyecek meseleler değil. Oturur konuşuruz, bir telefonda bile işi hallederiz” diyerek olumlu mesajlar verdi...

Fenerbahçe ile sözleşmesi yarın itibarıyla sona eren ve geleceği belirsiz olan Gökhan Gönül hakkında menajeri Ahmet Bulut'tan olumsuz haberler gelmişti. Bulut önceki gün yaptığı açıklamada, "F.Bahçe ile bir görüşmemiz olmadı. Bu saatten sonra da olacağını sanmıyorum. 31 Mayıs'tan sonra herkesle masaya oturacağım" demişti. Ahmet Bulut'un bu sözleri, Gökhan'ın 9 yıllık F.Bahçe macerasının bittiği şeklinde yorumlanırken, milli yıldızın yeni sezonda Beşiktaş forması giyeceği ise daha gür sesle dile getirilmişti. Konu hakkında görüş belirten Fenerbahçeli bir yetkili ise Bulut'un iddia ettiği gibi konunun çözümsüz olmadığını, Gökhan'ın Fenerbahçe ile sözleşme uzatmasının "sadece bir telefona baktığını" söyledi.

GÖKHAN GÖNÜL PAZARLIĞA AÇIK
Söz konusu yetkili, "Gökhan Gönül için menajeriyle görüşme yapmadığımız doğrudur. Ancak ona yaptığımız bir teklif var. O da bu teklife karşılık bizden istediği rakamı bildirdi. Arada fark var. Gökhan biraz fazla para istiyor, inmesi lazım. Bunlar halledilmeyecek meseleler değil. Oturur karşılıklı konuşuruz, bir telefonda bile işi hallederiz" diyerek sarı-lacivertli taraftarların yüreğine su serpti. FENERBahçe yönetiminin, Gökhan'a teklif ettiği yıllık ücret 1.7 milyon euro+maç başılar. 31 yaşındaki oyuncu ise 2.5 milyon euro talep ediyor. Ancak Gökhan, pazarlığa açık... Oyuncunun 2 milyon 250 bin euro'ya da razı olacağı konuşuluyor. Yarın toplanacak olan Fenerbahçe yönetiminin, Gökhan Gönül için bir karar alması bekleniyor.

'SEN BiZiM EVLADIMIZSIN' DiYEREK BU iŞLER OLMAZ?
Gökhan Gönül, menajerinin istediği ücreti cebinden vereceğini bildirirken, "Ben anlaşmak için elimden geleni yapıyorum. 'Sen bizim evladımızsın' diyerek bu işler olmaz" dedi. Sözleşmesinin uzatılmaması halinde yarından itibaren Fenerbahçe ile hiçbir bağı kalmayacak olan milli futbolcu, "Beşiktaş'la imzaladığım hiçbir şey yok. Anlaşamazsak ilk tercihim yurt dışı olacak" bilgisini verdi. Menajer Ahmet Bulut, Gökhan'ı Beşiktaş dışında İngiltere ve İspanya'dan 5 Avrupa kulübünün daha istediğini açıklamıştı.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN