Web Sürümüne Geç

Hani büyük hedefler?

Hani büyük hedefler?
Perşembe 01.07.2016

Menajeri: Nani, F.Bahçe’ye ‘Avrupa’da kupa kaldıracağız’ sözü ile geldi. Başkan ocakta, ‘Çin’den teklif var. Ne dersin?’ deyince yıkıldı. ‘Hani büyük hedefler?’ dedi ve ayrılık kararı aldı

Valencia'ya transferi artık an meselesi olan Luis Nani'nin İtalyan menajeri Luca Brascherini, İspanya'nın Onde Cero radyosuna ilginç açıklamalarda bulundu. Brascherini, Nani'nin Fenerbahçe'den ayrılmaya başkan Aziz Yıldırım'ın sözlerinin ardından karar verdiğini savundu. İşte Brascherini'nin şok açıklamaları: "Türkler, sezon başında Nani'yi 'Senin gibi bir yıldızın önderliğinde Avrupa'da kupa kaldırmak istiyoruz' diye ikna ettiler.

Parayı 2. plana attı
Bir yönetici, tatil yaptığı Cape Verde'ye kadar gelince Nani, 'Bu projenin bir parçası olmak istiyorum' dedi ve parayı 2. plana attı. Fakat ocak ayı geldiğinde kulübün başkanı bizi İstanbul'a davet edip, 'Çin'den teklif var. İki taraf da çok para kazanabilir. Ne dersiniz?' diye sordu. Bu teklif karşısında şaşıran Nani, başkana, 'Hani büyük hedefler?' diye sordu. Cevap alamadı. O anda ayrılma kararı aldı." Brascherini, Nani'nin Çin'e gitmek istemediği için sezon sonunu beklediğini kaydederek, "Hayal kırıklıkları ile ayrılıyor" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN