Web Sürümüne Geç

  Faslı şahane

  Faslı şahane
  Cuma 02.07.2016

  Valencia’nın Nani’yi resmen açıklamasını bekleyen Kanarya, buradan gelecek parayla Ziyech’i renklerine katmaya çalışacak. 23 yaşındaki müthiş solak, transferi gerçekleşirse Aatif’tan sonra Fenerbahçe’nin ikinci Faslı oyuncusu olacak

  Diego'yu kulüp bulması için önceki gün Brezilya'ya gönderen Fenerbahçe, sambacının yerine kalitesi tartışılmaz bir isim almak istiyor. Çalışmalar ise bir süredir devam ediyor. Ben Arfa yüksek maliyeti nedeniyle olmadı. Zaten Fransız oyuncu PSG'ye imza attı. Por to'dan Juan Fernando Quintero için ise yoklama çeken Kanarya, Kolombiyalı oyuncu hakkındaki kötü referanslar nedeniyle bu oyuncuyu da askıya aldı. Fransızlar ise Lyon'lu Valbuena'yu Fenerbahçe'ye yazdı.

  TÜM İMKANLAR SEFERBER EDİLECEK
  Ancak bir seçenek daha var ki transferi olay olur: Twente'den Hakim Ziyech! Hollanda basını da bu ismi bir süredir gündemde tutuyor. Fenerbahçe'nin 23 yaşındaki Faslı yıldız için tüm şartlarını zorlayacağı konuşuluyor. Luis Nani'yi 8.5 milyon euro'ya Valencia'ya satmaya hazırlanan sarı-lacivertlilerin, bu kaynağı Ziyech'e çubuklu formayı giydirmek için kullanmak istediği belirtiliyor. Hakim Ziyech, transferi halinde Fenerbahçe'nin Aatif Chahechouhe'dan sonra ikinci Faslı oyuncusu olacak. Kanarya'nın listesinde ismi sır gibi saklanan başka yıldız isimlerin de olduğu kaydediliyor.

  TWENTE SATMAK ZORUNDA
  Müthiş bir sol ayağa sahip olan Hakim Ziyech, sağ kanatta da eşsiz işler yapabilen ayrıcalıklı bir yıldız. Geçen sezon ortaya koyduğu 17 gol-12 asistlik performansı aslında her şeyi özetliyor. Mali kriz yaşayan Twente kulübü, Ziyech'in satışını kurtuluş olarak görüyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN