Web Sürümüne Geç

Skertel de yolda

Skertel de yolda
Cumartesi 03.07.2016

Martin Skrtel: F.Bahçe, Şampiyonlar Ligi takımı. Anlaşma sağlanırsa giderim. Menajeri Karol Csonto: Liverpool ile F.Bahçe 2-3 haftadır görüşüyor. Transferde sadece küçük detaylar kaldı

AATİF Chahechouhe'yi renklerine bağlayan, Van der Wiel ve kaleci Fabiano'yu borsaya bildirerek transferde atağa kalkan Fenerbahçe, Liverpool'un Slovak stoperi Martin Skrtel'in transferini de son aşamaya getirdi. Oyuncu ve menajerinden dün gelen açıklamalar transferin eli kulağında olduğunu ortaya çıkardı. İşte heyecanlandıran sözler:

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜKLERİNDEN
Slovakya'nın Pluska gazetesine konuşan Martin Skrtel, Fenerbahçe ile ilgili sorularına ilk başta, "Bu cevabı oldukça uzun bir soru. Ben diğer opsiyonlara hala açığım. Liverpool'la sözleşmem devam ediyor. Defalarca söyledim. Liverpool'dan ayrılmak istemiyorum" diyerek kaçamak yanıt verirken, muhabirinin ısrarı üzerine, "Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi takımı. Türkiye'nin en büyüklerinden birisi. Evet, görüşeceğim. Ama tek opsiyon Fenerbahçe değil. Eğer anlaşma olursa Fenerbahçe forması giyerim" sözlerini kullandı.

GÖRÜŞMELER UMUT VERİCİ İLERLİYOR
SLOVAK oyuncunun menajeri Karol Csonto da 'caughtoffside. com' sitesine açıklamada bulundu. Fenerbahçe ile Liverpool arasındaki görüşmelerin iki üç haftadır devam ettiğini kaydeden Csonto, "Transferin sonuçlanması ve herkese açıklanması için küçük detaylar kaldı. Tek söyleyeceğim durumun oldukça umut verici olduğu" yorumunu yaptı. Site, 31 yaşındaki Martin Skrtel için kulübü Liverpool'un 5.5 milyon euro bonservis bedeli talep ettiğini yazarken, Fenerbahçe'ye transferinin çok yakın olduğu görüşünü dile getirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN