Web Sürümüne Geç

G.Saray ve Trabzon’a ‘3 Temmuz’ cevabı

G.Saray ve Trabzon’a ‘3 Temmuz’ cevabı
Pazartesi 05.07.2016

F.Bahçe Kulübü, Galatasaray ve Trabzonspor’un 3 Temmuz pazar günü yaptığı paylaşımlar üzerine açıklama yaptı. İşte satır başları:

*3 Temmuz 2011'de Fenerbahçe Spor Kulübü'nün canına kast edilmiş olup, failler bellidir: İllegal devlet yapılanması, bu yapılanmayı kendi çıkarları için kullananlar ve bu yapıya sadece takım fanatimizi ile alkış tutanlar.

*Bazı spor kulüpleri yönetimleri, buldukları ilk fırsatta illegal yapıyı meşrulaştırma gayretine girmekte ve bu şekilde gerçek düşüncelerini ortaya koymaktadır. Bilinmelidir ki illegal yapıya karşı yürütülen mücadeleyi ilk fırsatta satan ve devleti arkadan vuran da bu ikiyüzlü kulüp yönetimleri olacaklardır.

*Bu illegal yapının tüm kumpas senaryoları tek tek ortaya çıkmış, mensupları deşifre edilmiş iken bu yapının yaptığı tüm soruşturmaları örgütsel faaliyet olarak görüp, 3 Temmuz'u bunun dışında tutmak açıkça ahmaklıktır.

*Kendisini 'kuzey' diye pozisyonlayan kulübün, UEFA nezdinde yapmış olduğu başvuruların ve taleplerin UEFA yargı organları tarafından tamamen reddedilmesi üzerine CAS önünde dava açıldığı gerçeğini de kendi kamuoyu ile paylaşmalıdır.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN