Web Sürümüne Geç

  İsterse transfer ederiz

  İsterse transfer ederiz
  05 Temmuz 2016, Salı

  Stoke City’den resmi Luis Nani açıklaması geldi. Premier Lig ekibinin asistan menajeri Mark Bowen, Portekizli oyuncuya ilgilerini doğruladı

  Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Luis Nani için Valencia iddiası sıcaklığını korurken, Stoke City de en ciddi alıcılardan biri oldu. Ada temsilcisinin asistan menajeri Mark Bowen, Nani'yi renklerine katmak istediklerini resmen açıkladı. Talk Sport'a konuşan Bowen, "Eğer Nani de isterse kendisini transfer ederiz. Çok yakın zamanda neler olacağını göreceğiz. Bence Nani, Premier Lig'den çok erken ayrıldı. ManU'da iyi zamanlar geçirdi ve takımın büyük bir oyuncusuydu. Bu transferde ısrarcı olacağız" dedi.

  YA 8.5 MiLYON YA HiÇ
  Valencia'nın, 8.5 milyon euro'luk serbest kalma ücretini ödeyip Luis Nani'yi transfer edeceği konuşuluyordu. Ancak bu haberler doğrulanmadı. İspanyol ekibinin 4.5 milyon euro+takas olduğu belirtildi. Stoke City'nin ise Fenerbahçe'ye 5.5 milyon euro'luk bir öneri sunduğu belirtiliyor. Sarı-lacivertlilerin 10 numara transferini gerçekleştirmesi için Nani'yi satması şart gibi duruyor. Ancak Kanarya, buna rağmen 8.5 milyon euro'dan aşağısına "evet" demiyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN