Web Sürümüne Geç

Kalan sağlar bizimdir

Kalan sağlar bizimdir
Perşembe 08.07.2016

Sarı-lacivertlilerin kaptanı, “Gidişleri beni üzdü. Keşke kalsalardı da mücadeleye devam etseydik. Fenerbahçe’nin ruhunu kabullenmiş insanlarla yolumuza devam edeceğiz.”

F.Bahçe kaptanı Volkan Demirel, Topuk Yaylası'nda basının karşısına çıktı, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. İşte o açıklamadan satır başları:
*Sezon başı kampı yorucu geçiyor. Herkes istekli. İnşallah hayırlı bir sezon olur. Kendime gelince... İnşallah en kısa zamanda da sahalara geri döneceğimi düşünüyorum. Bir sıkıntım kalmadı.

* Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in gidişleri beni üzdü. Keşke burada kalsalardı da birlikte mücadelemizi sürdürseydik. Biz buradaki ekiple, Fenerbahçe'nin ruhunu kabullenmiş insanlarla yolumuza devam edeceğiz.

40 yaşına kadar devam
*Benim de sözleşmem bitiyor ama Türkiye'de başka bir kulüpte oynamam. Ben gönülden sözleşmeliyim. Fenerbahçe hayatım oldu. Futboldan sonra da burada olmak istiyorum. Hedefimde 40 yaşına kadar oynamak var.

Luis Nani bizde kötüydü
* Arda Türk futbolunu en iyi temsil eden isim. Niye aşağıya çekmeye çalışıyoruz ki? Her oyuncu her zaman iyi gününde olmayabilir. Mesela Nani... Avrupa Şampiyonası'nda sergilediği performansı bizde gerçekleştiremedi.

'NE ÖZÜR DİLEMESİ'
"Kimseden özür dilemem. (Fatih Terim'e mesaj) G.Saray'ın stadında kızıma ve aileme küfür edildi. G.Saray taraftarı beni sevmediği için yaptı bunu. Bu olanlardan sonra tüm milli maçlar Konya'da yapıldı."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN