Web Sürümüne Geç

  Ozan yeni sezonda iddialı

  Ozan yeni sezonda iddialı
  08 Temmuz 2016, Cuma

  Fenerbahçe'nin genç ismi Ozan Tufan yeni sezon öncesi yaptığı açıklamada "Bu seneyi inşallah en üst seviyede tamamlarız. Çok çalışıp en üst seviyelerde olmamız lazım" dedi

  Fenerbahçe'nin bu sezon daha fazla başarı beklediği orta saha oyuncusu Ozan Tufan, çok çalışıp en üst seviyelerde olmaları gerektiğini ifade etti.

  Milli takımla birlikte Avrupa Şampiyonası'nda mücadele eden ve dün kampa katılan genç oyuncu. ilk kez Topuk Yaylası'ndaki tesisleri görmüş oldu. Ozan, "Burada çok güzel bir ortam var. Biz de dün kampa katıldık. Bugün idmana başladık. 2-3 gün daha buradayız sonrasında çalışmalarımıza İstanbul'da devam edeceğiz. Ben de ilk defa buraya geldim. Çok güzel bir yer" ifadesini kullandı.

  Takımın yeni transferlerini değerlendiren Milli oyuncu, gelecek sezon hedeflerini de şöyle anlattı:

  "Yeni arkadaşlarımız, ağabeylerimiz de takıma katıldı. Onlarla tanışıyoruz. Karakterli oyuncular. Yeni sezon da hepimize hayırlı olsun. İnşallah çok güzel bir sezon olur. Sakatsız, kaza bela olmadan istediğimiz sonuçları alır, istediğimiz yerlere geliriz. Bu seneyi inşallah en üst seviyede tamamlarız. Çok çalışıp en üst seviyelerde olmamız lazım. "
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN