Web Sürümüne Geç

Kupalar almak zorundayız

Kupalar almak zorundayız
Cumartesi 09.07.2016
Bu sezon kupalar kazanmak zorunda olduklarını vurgulayan Portekizli hoca, "Geçen sezon çok iyi oynadığımız maçlar da var. Son ana kadar tüm kulvarlarda mücadele ettik, kupada da finale kaldık. Bu sene daha iyi olmak zorunda. Türkiye'yi daha iyi tanıyorum, oyuncularımı daha iyi tanıyorum, oynanan futbolu daha iyi tanıyorum. Yeni sezonda mental açıdan daha kuvvetli olabilmeyi başarmalıyız. Kupaları bu kulübe getirmek zorundayız, buna mecburuz. Geçtiğimiz sezonu çok kötü bir sezon olarak değerlendiremeyiz" dedi.

Başarıları CV'me yazacağım
Pereira geçtiğimiz sezondan dersler çıkarttığını da vurgulayıp "Büyük bir üzüntü yaşadım ama hayat böyle. Tecrübelerimizden ders almak en önemli şey. Geçen sezon yaptıklarımızı uzun uzun düşündüm ve gerekli dersleri aldım. Bu sezon daha güçlü bir takım olabilmek için çalışıyoruz. Umarım sezon sonu geldiği zaman CV'me (özgeçmiş) burada kazandığım kupaları yazabilirim. Hem Türkiye'de hem de Avrupa'da başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapacağız" ifadelerini kullandı.

Şeren için başsağlığı
Pereira, spor camiasını yasa boğan Turgay Şeren'i de unutmadı: "Galatasaray'ın eski efsane kalecisi Turgay Şeren için başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Türkiye futbol tarihinin en büyük oyuncularından biri olduğu anlatıldı bana. Ailesine başsağlığı diliyorum."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN