Web Sürümüne Geç

Madem öyle istedin...

Madem öyle istedin...
Cumartesi 09.07.2016

Martin Skrtel, Fenerbahçe tercihi nedeniyle Liverpool’a kardan zarar ettirdi. Ada ekibi, oyuncu Wolfsburg’a gitmek istemeyince 3 milyon euro az kazandı

Beşiktaş'ın yüksek maliyeti, G.Saray'ın ise Serdar Aziz'i alması nedeniyle transferinden vazgeçtiği Martin Skrtel'i, Wolfsburg, Juventus ve Roma da istedi; ancak Slovak savunmacı F.Bahçe'yi seçti. Kanarya'nın 6 milyon euro ödeyerek renklerine kattığı oyuncuya yıllık 5 milyon euro teklif eden Wolfsburg, Liverpool'a ise 9 milyon euro bonservis ücreti ödemeyi taahhüt etti. Juve ve Roma'nın teklifleri de 6 milyon euro'nun üzerindeydi.

Futbolcuya uydu
Ancak Skrtel, bonuslarla birlikte 4 milyon euro teklif eden F.Bahçe'yi tercih etti. Liverpool da mecburen 3 milyon euro daha az vermesine rağmen 1.93'lük stoperi sarı-lacivertlilere sattı.

Skrtel'den yeni sezon mesajı var
Cannes sahillerinde eşiyle tatil yapan Skrtel, instagram'dan sarı-lacivertli taraftarlara mesaj verdi. Slovak oyuncu, "Güneşin tadını çıkarmak için son birkaç gün. Yakında çalışmalara başlıyorum" diye yazdı. Skrtel'in pazartesi İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Onu anlamak zor
Martin Skrtel'in bağlı bulunduğu menajerlik şirketi Stars&Friends'in yetkilileri "Martin her zaman ilginç kararlar veriyor. Onun tercihlerindeki yatan nedeni anlayabilmek zor" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN