Web Sürümüne Geç

Vesely’den 3 yıllık imza

Vesely’den 3 yıllık imza
Cumartesi 10.07.2016

Fenerbahçelilere müjde... Çek forvet, Kanarya ile anlaştı, “Bu ailenin parçası olmak onur” dedi

Sarı-lacivertliler futbolda kötü geçen sezonu basketboldaki muhteşem başarılarla unutmuştu. İşte o zaferlerin mimarlarından olan Jan Vesely'nin durumu merak ediliyordu. Müjdeli haber dün geldi. Kanarya, Çek yıldızıyla 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Vesely "F.Bahçe çok büyük hedefleri olan, çok büyük bir kulüp. Bu ailenin parçası olmak bir onur. Hem oyuncu hem karakter olarak gelişeceğimi düşündüğüm için F.Bahçe'de kaldım. Herkes bilsin ki birlikte daha çok büyük başarılar elde edeceğiz" dedi.

NBA çıkışı var
Vesely'nin sözleşme detayları arasında maddi konular paylaşılmazken teknik bir ayrıntı dikkat çekti. Vesely ile F.Bahçe 3 sezonluk kontrat yaptı ancak her yıl sonunda NBA çıkışı olmak kaydıyla Çek forvet ayrılabilir. Bu transfer opsiyonu Avrupa takımlarını ise kapsamıyor.


Ömer Onan: Udoh'u imzaya bekliyoruz
Erkek Basketbol takımı genel menajer yardımcısı Ömer Onan, Ekpe Udoh transferiyle ilgili bilgiler paylaştı. Onan "Ekpe, NBA'e gitmek istiyordu ancak beklediği teklifi alamadı. Onu imzaya bekliyoruz" dedi. Ekpe ile CSKA Moskova da ciddi biçimde ilgileniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN