DieGo home!

DieGo home!
Pazartesi 11.07.2016

Kanarya’da yönetimin idmana almayıp “Kulüp bul” dediği 10 numara sonunda gidiyor. Brezilyalı futbolcu, Flamengo ile anlaştı, Fenerbahçe de bonservisinde kolaylık sağlayacak.

SARI-laciv ertlilerin dört gözle beklediği gelişme gerçekleşmek üzere... Büyük umutlarla geldiği Fenerbahçe'den gönderilmek istenen, antrenmanlara alınmayan ve "Kulüp bul" denilen Diego Ribas sonunda yeni bir takımla anlaşmaya vardı: Flamengo... BREZİLYALI yıldız, sarı-lacivertlilerden aldığı 3.5 milyon Euro'dan vazgeçmek istemiyordu ancak Kanarya'nın kararlı tutumu sonrası bu tavrında yumuşamaya gidince Flamengo temasları hızlandırdı. Flamengo ile Diego Ribas arasında anlaşma sağlandı. Tecrübeli futbolcunun kariyerinin sonunda ülkesinde oynama isteği nedeniyle alacağı ücrette indirimi kabul ettiği belirtildi. Bu anlaşmanın ardından gözler Fenerbahçe ile Flamengo kulüplerine çevrildi.

Yeter ki bizden gitsin artık!
Fenerbahçe yüksek ücreti nedeniyle göndermek istediği Diego Ribas'nın gitmesi için Flamengo'ya her türlü kolaylığı sağlama kararı aldı. 5 milyon euro imza parası, yıllık 3.5 milyon euro maaş ve primlerle dünyaları kazanan Diego için Flamengo'dan sadece 1.5 milyon euro bonservis bedeli isteniyor. Brezilya ekibi de bu rakamı ödemeye hazır.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN