Terminatör geliyor

Terminatör geliyor
Salı 12.07.2016

Kanarya’nın renklerine bağladığı 31 yaşındaki savunmacı bugün öğleden sonra şehre ayak basıyor. Skrtel sağlık kontrollerinin ardından kendisini F.Bahçeli yapacak sözleşmeyi imzalayacak

Ve sarı-lacivertliler yeni yıldızına kavuşuyor. Fenerbahçe, Liverpool ile girdiği kıyasıya pazarlıklar sonucu renklerine bağladığı Martin Skrtel'i bugün İstanbul'a getiriyor. Daha önce görüşmelere başlandığını KAP'a bildiren Kanarya, 31 yaşındaki stoperin bugün öğleden sonra saatlerinde İstanbul'a geleceğini duyurdu. Siteden yapılan açıklamada "Daha önce kendisi ve kulübü Liverpool ile görüşmelere başladığımızı duyurduğumuz Martin Skrtel konusunda, Liverpool Kulübü ile görüşmeler devam etmektedir. Martin Skrtel, 12 Temmuz 2016 Salı günü, öğleden sonra İstanbul'a gelecek ve futbolcu ile görüşmeler burada devam edecektir" denildi.

Bonservisi 5.6 milyon euro
Martin Skrtel'in sağlık kontrollerinden geçtikten sonra imza töreninin günü ve saati de açıklanacak. Bu arada İngiliz basını, Slovak stoperin Fenerbahçe'ye maliyetini açıkladı. Skrtel için Kanarya'nın Liverpool'a 5.6 milyon euro ödeyeceği yazıldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN