Ziyech'ten 'evet'

Ziyech'ten 'evet'
Salı 12.07.2016

Kanarya, “zor” denilen transferde kaleyi içten fethetti. 23 yaşındaki top cambazı, sarı-lacivertlilerin bonuslar hariç yıllık 1.8 milyon euro’luk teklifini kabul etti. Twente ile pazarlıklar ise sürüyor...

Transferin hızlı takımı Fenerbahçe, taraftarına bir büyük müjde daha vermeye hazırlanıyor. Hakim Ziyech de çubuklu formayı giymeye artık çok ama çok yaklaştı... Faslı 10 numara, sarı-lacivertlilerin bonuslar hariç yıllık 1.8 milyon euro'luk teklifini kabul etti. Fas basını sayfalarında ve internet sitelerinde flaş gelişmeye geniş yer ayırdı. Liberation gazetesi, "Ziyech hiç olmadığı kadar F.Bahçe'ye yakın" başlığı ile haberi okuyucularına aktardı. Gazete, bu hafta içinde her şeyin netleşeceğini yazdı. Ziyech'i ikna eden F.Bahçe, Twente ile bonservis pazarlığında da önemli aşama kaydetti.

TALİPLERİ ÖYLE ÇOK Kİ...
12 milyon euro'dan kapıyı açan Hollanda temsilcisi, 8 milyon euro'ya kadar geriledi. Oyuncuya Hoffenheim Dortmund, Stuttgart, Sampdoria, Milan, Swansea ve Anderlecht'in de talip olması Fenerbahçe'nin elini zayıflatsa da, bu kulüplerin somut tekliflerle gelmemesi Twente'nin direncini kırıyor. Kanarya, 5-6 milyon euro'ya transferi bitirmeye çalışıyor.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA