Web Sürümüne Geç

Gökhan'a kızdı F.Bahçe'ye gitti

Gökhan'a kızdı F.Bahçe'ye gitti
Çarşamba 13.07.2016

İsmail Köybaşı, Beşiktaş’la yeni sözleşme için görüşürken, Gökhan Gönül’e verilen paranın yarısı dahi teklif edilmedi. “O milli takımın sağ bekiyse ben de sol bekiyim. Demek ki beni istemiyorsunuz” diyen başarılı futbolcu Kanarya ile anlaştı.

Fenerbahçe'de Caner Erkin'in yerine uzun süredir sol bek aranıyordu. Coentrao'dan Lukaku'ya Ludwig'den Büttner'e kadar birçok aday listedeydi. Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren İsmail Köybaşı için de Kanarya pusuda bekliyordu. Ancak Fikret Orman'ın "İsmail ile anlaştık" sözlerinin ardından sarı-lacivertliler diğer isimlerle pazarlıkları sürdürüyordu. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Beşiktaş'ın İsmail Köybaşı ile anlaşmaya varamaması üzerine Kanarya bonservisi olmadığı için rotasını yeniden milli sol beke kırdı. BEŞİKTAŞ'ın anlaşma zemini bulamadığı 27 yaşındaki sol bekin önceki akşam Fenerbahçe ile el sıkıştığı öğrenilirken dün de iş resmiyete döküldü.

MENAJERİ KULÜP BİNASINDA
İsmail Köybaşı'nın menajeri Batur Altıparmak, dün öğleden sonra saatlerinde kulüp binasına giderek sarı-lacivertli idarecilerle masaya oturdu. Prensipte yapılan anlaşmanın ardından dün tüm prosedür detaylar da tamamlandı. İsmail Köybaşı önümüzdeki sezon Hasan Ali Kaldırım ile birlikte Kanarya'nın sol kanadında görev yapacak. Anlaşma 4 yıllık olacak.

CAMİA 2'YE BÖLÜNDÜ
F.Bahçeli taraftarlar İsmail Köybaşı transferinde ayrıştı. Köybaşı'nı istemeyenler Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamaları sırasında adının geçtiği F.Bahçe'ye küfürlü bir tezahüratı onun da yaptığını belirterek formayı giymemesi gerektiğini söyledi. Karşıt grup ise bonservis verilmeden Köybaşı'nın alınmasının başarı olduğunu, parayı 10 numara transferinde harcayabilecekleri tezini öne sürdü.

SİZ ZATEN TRANSFER ETMİŞSİNİZ!
F.Bahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu'ya dün transfer politikası ve İsmail Köybaşı soruları yöneltildi. Uslu, basına "Siz zaten transfer etmişsiniz" yanıtını verdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN