Web Sürümüne Geç

  İyi ki F.Bahçe'ye geldim

  İyi ki F.Bahçe'ye geldim
  14 Temmuz 2016, Perşembe

  Slovak stoper sağlık kontrolünden geçti. Skrtel “F.Bahçe’nin büyüklüğünü görünce ne kadar isabetli bir seçim yaptığımı anladım” dedi

  Fenerbahçe'nin önceki gece İstanbul'a getirdiği Slovak futbolcu Martin Skrtel dün Ulus'taki bir hastane sağlık kontrolünden geçti. Kan değerlerine bakılan 31 yaşındaki stoper, ardından efor testinden geçip, MR ve ortopedi başta olmak üzere çeşitli servislerde muayene edildi. Keyifli olduğu gözlerden kaçmayan Skrtel, büyük bir kulübe geldiğini belirterek, "Stoch'la daha önce konuştum. Sadece güzel şeyler söyledi. Transfer için son atmamız gereken bir adım daha var. Bana gösterilen bu ilgi karşısında gerçekten çok mutlu oldum ve doğru bir karar verdiğimi anladım. İyi ki burdayım" ifadelerini kullandı.

  F.Bahçe kadar popüler değiller
  Bu arada bir dönem Beşiktaş'ta oynayan Holosko'nun menajeri Milan Lednicky, Dennik gazetesine konuştu ve "F.Bahçe'nin Skrtel'e sunduğu imkanları Liverpool bile sunmadı. Bu teklif reddedilemezdi" dedi. Lednicky, Beşiktaş'ın da Skrtel'i istediğini belirtip, "F.Bahçe birini isterse alır. Çünkü diğerleri hem F.Bahçe kadar popüler değil. Hem de o parayı veremezler" diye konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN