Özür dilerim

Özür dilerim
Cumartesi 16.07.2016

F.Bahçe’ye 3 yıllık imza atan milli sol bek, Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarında içinde F.Bahçe’nin geçtiği argo tezahüratta istemeden yer aldığını belirtip özür diledi

Fenerbahçe, Beşiktaş'la sözleşmesi biten ve anlaşamayan yeni transferi İsmail Köybaşı'na imza töreni düzenledi. Yönetici Mahmut Uslu'yla basının karşısına çıkan milli sol beke, Beşiktaş'la şampiyonluk kutlamalarında 'İsmail Köybaşı, Fener'e k...!' diye yaptığı argo tezahüratı hatırlatıldı. 27 yaşındaki futbolcu, "Camialar arasında büyük bir rekabet var, bizler de bazen istediğimiz şeyleri yapabiliyoruz. Neticesinde bir şampiyonluk kutlamasıydı, benim de o sırada ismim söylendi. Böyle bir olayın içerisinde olduğum için üzgünüm. Böyle bir görüntünün içerisinde istemesem de olmamam gerekirdi. Böyle bir durumdan rahatsız oldum, Fenerbahçe camiasından böyle bir durumda olduğum için özür dilerim" diye konuştu.

'FENERBAHÇE BENİ SAHİPLENDİ'
Beşiktaş'tan ayrılık süreci çeşitli söylentileri beraberinde getiren Köybaşı, bu yöndeki soruya, "Futbol kariyerimi en verimli şekilde sürdürmek istedim. Kariyerini düşünen her futbolcu gibi ben de bir karar verdim. Beni sahipleneceğini hissettiren bir takıma geldim, burada olmaktan dolayı mutluyum, heyecanlıyım. Sahiplenilmek ve heyecandan bahsettim, bu konuda çok da fazla konuşmaya gerek yok" savunmasını yaptı.

'PARAYA ÖNEM VERMEDİM'
BEŞİKTAŞ'a giden Gökhan Gönül'den az para aldığı için ayrılık kararı verdiği şeklindeki iddiaya ise, "Beni tanıyan herkes karakterimi iyi bilir, hiçbir zaman paraya önem vermedim, vermeyeceğim de. Aldığım karardan dolayı pişman değilim, mahcup değilim. 'Gökhan Gönül, Beşiktaş'tan daha fazla para aldı, ben daha az aldım' diye bir şey söylemedim" karşılığını verdi.

'İDOLÜM ROBERTO CARLOS'
FENERBAHÇE'nin yayın organlarına da konuşan İsmail Köybaşı, idolünün takımın eski yıldızı Roberto Carlos olduğunu ifade etti. Köybaşı, "Roberto Carlos idolüm diyebilirim. Sol bek olarak inanılmaz özellikleri vardı. Oyun tarzımı ona benzetiyorum" diye konuştu.

'EN İYİ' MİSİLLEMESİ
MAHMUT Uslu, Beşiktaş'ın Gökhan Gönül transferinde 'Türkiye'nin en iyi sağ bekini aldık' çıkışına gönderme yaptı. Sezon içinde bir girişimleri olmadığını belirten Uslu, transferi 2-3 gün içinde hallettiklerini vurgulayıp, "Türkiye'nin en iyi sol beki bizde" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN