Web Sürümüne Geç

  Ziyech'te son tango

  Ziyech'te son tango
  16 Temmuz 2016, Cumartesi

  Hollanda ekibinin genel direktörü Ted van Leeuwen, “Ziyech’i satıyoruz. Muhtemelen bu hafta içinde imzalar atılır” duyurusunu yaptı. 23 yaşındaki yıldız, F.Bahçe’nin yıllık 1.8 milyon euro’luk teklifine ‘evet’ yanıtı vermişti

  Fenerbahçe'nin 10 numara adayı olarak şu anda transfer listesinin en üst sırasında bulunan Hakim Ziyech için kulübü Twente'den resmi bir açıklama geldi. Hollanda ekibinin genel direktörü Ted van Leeuwen, ekonomik sorunlardan dolayı yıldız futbolcuyu satacaklarını resmen duyurdu. Leeuwen, "Ziyech'in satışı muhtemelen bu hafta içinde gerçekleşecek. Ama talipleri onu ucuza alacaklarını sanmasınlar" ifadelerini kullandı.

  Hoffenheim, Dortmund, Stuttgart, Sampdoria, Milan, Swansea ve Anderlech'ten sonra Napoli'nin de talip olduğu Ziyech için Twente'nin 8 milyon euro'ya kadar indiği iddia edilmişti. Hollanda medyasında, "UEFA kriterleri, Ziyech'in F.Bahçe'ye transferini zora soksa da, Türk kulübü yine de şanslı konumda" yorumları yapıldı. Fas basını, Ziyech'in Fenerbahçe'nin yıllık 1.8 milyon euro'luk teklifine 'evet' dediğini duyurmuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN