Salih Uçan 15 milyon euro

Salih Uçan 15 milyon euro
Pazar 17.07.2016

Fenerbahçe yönetimi genç yıldızının fesih bedelini yüksek tuttu Başkan Aziz Yıldırım çok sevdiği Salih’in adeta üzerine titriyor

Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en büyük oyunculardan biri olan Salih Uçan, Fenerbahçelilerin de gözdesi. 2 yıllık Roma macerasında aradığı şansı bulamayan 21 yaşındaki futbolcu, İtalyan ekibi kontratındaki opsiyonu kullanmayınca Kanarya'ya dönmüştü. İdmanlarda ve hazırlık maçlarında iyi bir performans gösteren Salih için sarı-lacivertliler yüksek bir bonservis ücreti belirledi: 15 milyon euro... Fenerbahçe'de yönetim böylece önemli işler yapmasını beklediği Salih'e bir talip olması halinde kasasına ciddi miktarda para koyacak.

'O bizim gözbebeğimiz'
Sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım da Salih Uçan'ın gelişimini yakından gözlüyor. İtalya dönüşü oyun anlayışını, pas kalitesini yükselten Salih için Yıldırım şu sözleri sarf etti "O bizim gözbebeğimiz. Ben Salih'e hep güvendim. Yaşına göre çok olgun bir oyuncu. Fenerbahçe'nin geleceği. Umarım uzun yıllar bize hizmet eder. Eğer ki gitmek isterse de kazanan yine Fenerbahçe olacak"
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN