Web Sürümüne Geç

'Hepimiz kardeşiz'

'Hepimiz kardeşiz'
Pazartesi 18.07.2016

F.Bahçe’nin kalecisi Ertuğrul, birlik-beraberlik mesajı verdi. İşte başarılı eldivenin sözleri: “Kardeşi kardeşe kırdıran zalimlere cezaları verilsin”

Türkiye'de FETÖ'cü kalkışmayı devlet-millet omuz omuza püskürttü. Sarı-lacivertli ekibin başarılı kalecisi Ertuğrul Taşkıran da belki de herkesin bugünlerde duymak istediği mesajları verdi. İnstagram'a Türk bayrağımızın bulunduğu bir fotoğraf koyan 26 yaşındaki eldiven "Bir ablamın eşi polis (Ankara'da) bir ablamın eşi asker. Ne askerimden vazgeçerim ne de polisimden. Kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışan zalimler kimse, önce Allah sonra da Türk Adaleti cezasını versin. O gece eniştemi arayıp ona ulaşamadığımız anda yaşadığım duyguları tarif edemem. Derdim birilerinin bana 'Adamsın', 'Kralsın' demesi değil" ifadelerini kullandı.

'UTANÇ DUYUYORUM'
Ertuğrul Taşkıran yaşananları 1 yaşındaki kızına ileride utançla anlatacağını söyledi. Ertuğrul "Yüce Allah birliğimizi, dirliğimizi daim, evlatlarımızın geleceğini parlak eylesin" cümleleriyle temennisini dile getirdi. Başarılı eldiven sözlerini "Ne mutlu Türküm diyene" ifadeleriyle tamamladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN