Monaco'ya hazırız

Monaco'ya hazırız
Pazartesi 18.07.2016

Portekizli hoca “Cezalılarımız var, birçok oyuncumuz da aramıza geç katıldı” dedi ama Monaco’ya mesajı yolladı: “Rakip güçlü ancak maç günü sahada hazır bir Fenerbahçe görecekler”

SARI-lacivertli ekibin teknik direktörü Vitor Pereira yeni sezon hazırlıklarını ve yaklaşan Monaco maçını kulüp televizyonunda değerlendirdi. Portekizli çalıştırıcı, Monaco'nun güçlü ve seçenekleri yüksek bir takım olduğunun altını çizerken kendilerinin ise cezalılar sebebiyle eksikleri olduğunun altını çizdi.

'Fazla çözümümüz yok'
Pereira tüm bunlara rağmen Monaco ile oynayacakları karşılaşmalara tamamen hazır olacaklarının garantisini de verdi. Tecrübeli çalıştırıcı "Kuradan her takım çıkabilir. Güçlü Monaco çıktı. İyi çalışan ve ellerinde çok sayıda seçenek olan bir takım. Az zamanımız olmasına rağmen maç günü hazır olacağız" ifadelerini kullandı.

Portekizli çalıştırıcı cezalı ve takıma geç katılan isimler nedeniyle sıkıntı çektiklerini belirtti. Deneyimli hoca "Cezalı oyuncularımız var (Mehmet Topal, Alper, Volkan Şen) ayrıca birçok futbolcumuz da aramıza geç katıldı. Alışılmışın dışında bir sezon başı hazırlık dönemi geçiriyoruz. Özellikle de ilk maç öncesinde. Bütün kadromuz tamamlandığında, cezalı oyuncularımız da aramıza katıldığında tabii ki çok daha güçlü bir takım olacağız. Şu anda elimizde fazla çözüm yok. Elimizdeki oyuncularla en iyi şekilde hazırlanmak mecburiyetindeyiz" diye konuştu.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA